Dust Stop

Produkty Dust Stop® jsou šetrné k životnímu prostředí a nekorozivní alternativou k tradičním metodám kontroly prachu na silnicích. Řada produktů Dust Stop® nabízí řešení šetrná k životnímu prostředí pro kontrolu prachu ze silnic. Je však také použitelná pro mnoho dalších aplikací, jako je kontrola eroze výsypek z povrchových dolů, skrývek hlušiny, skládek sypkých materiálů a dalších nezpevněných povrchů.

Číst více

1
5e1787198d019.jpg
Dust Stop Municipal Blend

Dust Stop® Municipal Blend je speciálně navržen jako nekorozivní a ekologická alternativa k silničním solím, jako je chlorid hořečnatý a chlorid vápenatý, a nabízí vynikající výsledky při kontrole prachu na silnici.

Zjistit více
5e178b0e07e91.jpg
Dust Stop Liquid Concentrate

Vysoce koncentrovaná, přesto nízká viskozita a ekologická forma Dust Stop® Liquid Concentrate poskytuje vynikající vlastnosti pro kontrolu prachu. DSLC je velmi snadno mísitelný a aplikovatelný.

Zjistit více
5e178d4ce9414.jpg
Dust Stop Powder

Koncentrovaná prášková forma prášku Dust Stop® Powder umožňuje snadnou a nákladově efektivní přepravu a skladování ve srovnání s tradičními vysoce zředěnými produkty potlačujícími prach.

Zjistit více
5e178e84a6919.jpg
Dust Stop Uses

Výrobky Dust Stop® nabízejí vysoce účinné potlačení prachu na silnicích, které může poskytnout celou řadu dalších aplikací pro řízení prachu a eroze.

Zjistit více
5e178f79af8af.jpg
Aplikace Dust Stop Product

Ačkoliv produkty Dust Stop® jsou často používány jako prostředky pro kontrolu silničního prachu; také se ukázaly jako velmi účinné při zajišťování potlačení prachu a eroze na řadě dalších povrchů, jakož i v řadě dalších aplikací pro regulaci prachu.

Zjistit více
1
2