UltraZyme

UltraZyme® je směsí živých kultur šetrných k životnímu prostředí, které jsou speciálně navrženy ke stabilizaci organických odpadů a zajišťují kontrolu zápachu v různých aplikacích souvisejících s úpravou vody a odpadních vod.

Číst více

1
5e445b7b49d20.jpg
UltraZyme Hydrocarbon Powder

UltraZyme HydroCarbon Powder (UZHC) byl vyvinut tak, aby vyhovoval úpravám odpadních vod a také únikům ropy na zemi a ve vodě. UZHC je směsí kultur šetrných k životnímu prostředí speciálně navržených ke spotřebě, rozkladu a redukci oleje, plynu, jakož i řady dalších úniků a kontaminace způsobených uhlovodíky v celé řadě aplikací.

Zjistit více
5e445c1208727.jpg
UltraZyme Powder

UltraZyme® Powder (UZP) je víceúčelový práškový produkt speciálně navržený pro snížení organických kontaminantů v různých aplikacích čištění odpadních vod. Je účinný v průmyslových a domácích čistírnách odpadních vod a čistírnách odpadních vod, potravinářských závodech, zemědělských zařízeních, zařízeních na zpracování masa a mnoha dalších aplikacích pro úpravu vody a kontrolu zápachu.

Zjistit více
5e445cd536662.jpg
Použití a aplikace UltraZyme

UltraZyme® je k dispozici ve třech variantách práškových forem pro řadu jedinečných situací a aplikací čištění odpadních vod. UltraZyme® lze použít pro následující aplikace:

Zjistit více
1
2